Kraków w obiektywie

Z okazji jubileuszu 40-lecia pracy zawodowej, zastępca dyrektora Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, pani Ewa Szafran, otrzymała dwa odznaczenia. Pierwsze z nich, brązowy medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”, wręczył wojewoda małopolski Jerzy Miller. Drugie – Odznakę Honorową Województwa Małopolskiego ? Krzyż Małopolski, wspólnie przekazali jubilatce wicemarszałek Wojciech Kozak i Kazimierz Barczyk – wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa.

Ewa Szafran od 10 lat pracuje w Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Jest wysokiej klasy specjalistką w dziedzinie organizacji pracy i finansów instytucji kultury. Swą wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się z wieloma instytucjami kultury służąc im radą, zaskarbiając sobie tym samym ich wdzięczność i przyjaźń, czego dowodem było liczne grono obecnych na uroczystości dyrektorów największych krakowskich instytucji kulturalnych. Wśród przybyłych na uroczystość gości byli miedzy innymi dyrektorzy: Opery Krakowskiej, Teatru Groteska, Teatru Ludowego oraz przedstawiciele władz miasta i województwa oraz pracownicy teatru.

Jubilatka nie kryła wzruszenia, a wywołana do mikrofonu podziękowała wszystkim przybyłym za pamieć oraz wieloletnią współpracę.
– Bywa, że wstając rano myśli się: znowu trzeba iść do pracy, ja po tych dziesięciu latach pracy w Teatrze Słowackiego tak nie mam. – powiedziała Pani Ewa Szafran podkreślając więź jaka łączy ją z Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.
Szanownej jubilatce serdecznie gratulujemy i życzymy jeszcze wielu okrągłych jubileuszów.

Kraków w obiektywie

Kraków w obiektywie

Kraków w obiektywie

Kraków w obiektywie

Kraków w obiektywie

Kraków w obiektywie

Kraków w obiektywie

Kraków w obiektywie

Kraków w obiektywie