Dobry początek rundy wiosennej ma swoim koncie Cracovia. Pierwszy mecz sezonu na własnym boisku Pasy rozegrały z drugą drużyną w ligowej tabeli. Od początku spotkania widać było, że Śląsk przyjechał do Krakowa po 3 punkty, ale Cracovia nie miała zamiaru robić gościom prezentu, w postaci łatwej wygranej.
Dopiero w 51 minucie spotkania Peter Grajcar wykorzystał zamieszanie pod bramką gospodarzy i zdobył pierwszą bramkę meczu. Przez kolejne 25 minut obie strony spotkania starały się zmienić wynik spotkania.
Na szczęście dla Pasów, w 87 minucie, Marcin Budziński wykorzystał dobre podanie Mateusza Wdowiaka i wyrównał wynik na 1:1.
Walka o zdobycie przewagi trwała do samego końca. Ostatnia akcja meczu w wykonaniu Śląska Wrocław omal nie zakończyła spotkania wynikiem 1:2, jednakże sędzia nie uznał bramki gości, odgwizdując spalonego.
Remis z jedną z najmocniejszych drużyn w tabeli zapowiada bardzo ciekawy sezon w wydaniu Cracovii.
Następnym przeciwnikiem Cracovii będzie Podbeskidzie, z którym Pasy zmierzą się na wyjeździe już 20 lutego o 18.00.

CRACOVIA – ŚLĄSK WROCŁAW 1:1 (0:0)