Emocje, emocje i jeszcze raz emocje. Prawdziwą sportową ucztą hala widowiskowo-sportowa Kraków Arena zainaugurowała działalność jako obiekt sportowy. Mecz oglądało ponad piętnaście tysięcy kibiców na trybunach, a było na co patrzeć. Po dwóch pierwszych setach wygranych 25:20 i 25:21 przez reprezentację Polski, w trzecim secie goście podjęli rękawicę i rozpętała się prawdziwa walka o każdy punkt, o każdą przewagę i o każdą piłkę. Z tej walki zwycięsko wyszli goście wygrywając trzeci set 28:30. W czwartym i ostatnim secie spotkania Biało-Czerwoni nie dali siatkarzom Brazylii żadnych szans pewnie wygrywając 25:20 i tym samym wygrywając całe spotkanie 3:1.

Polska – Brazylia 3:1 (25:20, 25:21, 28:30, 25:20)