Niedzielne popołudnie pełne piłkarskich emocji. O piętnastej na Stadionie Miejskim im. H. Reymana w pierwszym spotkaniu finałowym Mistrzostw Polski Centralnej Ligi Juniorów piłkarze z pod znaku Białej Gwiazdy podejmowali drużynę Cracovii. Spotkanie poprowadził arbiter międzynarodowy Marcin Borski z Warszawy. Po dynamicznej, ale bezbramkowej pierwszej połowie w drugiej padły 3 bramki. Pierwszą bramkę tych derbów zdobył w 47 minucie Tomasz Zając. Niecały kwadrans później Damian Kobyłka znów wyjmował piłkę z siatki tym razem celnym strzałem popisał się w 61 minucie spotkania Dominik Kościelniak. Goście honorowego gola zdobyli w 71 minucie, mocnym strzałem popisał się Dawid Gala pewnie pokonując Mateusza Zająca i ustalając wynik spotkania na 2:1 dla gospodarzy spotkania Wisły Kraków.

FINAŁ CLJ: WISŁA KRAKÓW – CRACOVIA 2 : 1 (0 : 0)

Składy:

Wisła: Mateusz Zając ? Bartłomiej Kolanko, Krystian Kujawa, Michał Bierzało, Remigiusz Szywacz ? Dawid Kamiński (86. Jakub Dziubas), Przemysław Lech, Grzegorz Gulczyński (69. Jakub Bartosz), Dominik Kościelniak ? Tomasz Zając, Kamil Kuczak (82. Oskar Wąsikowski).

Cracovia: Damian Kobyłka ? Patryk Moskal, Krzysztof Barczuk, Michał Bartosz, Kacper Kapera ? Sebastian Klimczyk (46. Dawid Surma), Tomasz Dudek, Mariusz Panek (57. Paweł Piątek), Dawid Gala (80. Marcin Szymczak), Krzysztof Szewczyk ? Krzysztof Ropski (46. Szymon Kiebzak).

Żółte kartki: Przemysław Lech (Wisła), Dawid Surma (Cracovia)

Rewanż już w środę o 15.00, tym razem juniorzy pasów podejmą na własnym boisku drużynę Wisły Kraków.